Co bys dělala, kdyby ti patřil Svět? Max BraunFeb 23, 2026 Zobrazení: 91 Co bys dělala, kdyby ti patřil Svět?Kam bys s ním pohnula,které války skončila? Nic, jen bych ho běžet nechala. Jen tak bych věděla, že mi patří, že je můj.Tak, jak to dělá Bůh. <span class="nav-subtitle screen-reader-text">Page</span> Previous Postyou had never loved (someone you loved – the other version)Next PostDěti ztracené generace Podobné příspěvky Lost with hope Zobrazení: 101 I don’t know, I just don’t fucking know,... Anna Šrámková Poutníci Zobrazení: 73 Autobus ujíždějící před mýma očima,Poslední stanice, zastavit a... Jakubcová Moment Zobrazení: 73 Jako vlna, vlna plující,Tvé stopy odpluly, s vlnou... Jakubcová
Lost with hope Zobrazení: 101 I don’t know, I just don’t fucking know,... Anna Šrámková Poutníci Zobrazení: 73 Autobus ujíždějící před mýma očima,Poslední stanice, zastavit a... Jakubcová Moment Zobrazení: 73 Jako vlna, vlna plující,Tvé stopy odpluly, s vlnou... Jakubcová
Poutníci Zobrazení: 73 Autobus ujíždějící před mýma očima,Poslední stanice, zastavit a... Jakubcová Moment Zobrazení: 73 Jako vlna, vlna plující,Tvé stopy odpluly, s vlnou... Jakubcová