Co bys dělala, kdyby ti patřil Svět? Max BraunFeb 23, 2026 Zobrazení: 94 Co bys dělala, kdyby ti patřil Svět?Kam bys s ním pohnula,které války skončila? Nic, jen bych ho běžet nechala. Jen tak bych věděla, že mi patří, že je můj.Tak, jak to dělá Bůh. <span class="nav-subtitle screen-reader-text">Page</span> Previous Postyou had never loved (someone you loved – the other version)Next PostDěti ztracené generace Podobné příspěvky Zář na kůru Zobrazení: 74 V kostele stojím, vánoční je čas,chrámem rozléhá se... Marianna K. Skalane ”ona” múza Zobrazení: 81 Ona. Roztomilejší než jakýkoli kotě, i když by... Tess Gen Z Culture Zobrazení: 104 V dnešní době většina z nás jede v... Michaelka
Zář na kůru Zobrazení: 74 V kostele stojím, vánoční je čas,chrámem rozléhá se... Marianna K. Skalane ”ona” múza Zobrazení: 81 Ona. Roztomilejší než jakýkoli kotě, i když by... Tess Gen Z Culture Zobrazení: 104 V dnešní době většina z nás jede v... Michaelka
”ona” múza Zobrazení: 81 Ona. Roztomilejší než jakýkoli kotě, i když by... Tess Gen Z Culture Zobrazení: 104 V dnešní době většina z nás jede v... Michaelka