Jak vytvořím příspěvek?

Mnoho z vás příspěvky na blog nepřidávalo, tudíž jsme si dovolili zodpovědět “jak vytvořím příspěvek?” a jak na úpravu profilu.

Přihlášení

Pro přidání příspěvků musíte mít účet. Pokud účet nemáte, Zaregistrujte se přes tlačítko Registrace v menu.

(nebo zde)

Na stránku se přihlásíte přes tlačítko Log in na hlavní stránce, poté zadáním jména a hesla, které vám bylo poskytnuto.

Po přihlášení už uvidíte celou stránku která obsahuje akce vám povolené (jako například úpravu profilu, přidávání médií a příspěvků a správu komentářů). Většinu času budete trávit v záložkách Příspěvky/Posts a Profil/Profile. Všechny záložky máte zobrazeny na levé části obrazovky.

Příspěvky

Při kliknutí na Příspěvky/Posts, se vám ukážou příspěvky vámi vytvořené a nahoře při kliknutí na tlačítko “Přidat příspěvek”/”Add post” vás to přesune do vytváření příspěvku.

Do příspěvku musíte uvést Nadpis, do textu lze přidat zvýraznění, citace nebo obrázky. Na bočním panelu vpravo si můžete nastavit odkaz, čas přidání příspěvku, možnost komentářů nebo přidání kategorie a tagů.

A také optimalizaci SEO, což určuje, jak se váš příspěvek zobrazí na webu, včetně názvu, odkazu, popisu a mnoho dalších, jako je například doporučené množství slov nebo délka názvu, která je důležitá hlavně u delších příspěvků, nebo sbírek básní.

Jako kategorie používejte přednastavené kategorie, pokud byste kategorii chtěli přidat, můžeme se domluvit. Jako tagy zadejte klíčová slova textu.

Pokud potřebujete jinou kategorii než máme, pište na [email protected] .

Příspěvky si ukládejte tlačítkem “Save draft” v horní části obrazovky při tvoření příspěvku, kdybyste ztratili připojení nebo se web potřeboval znovu načíst. Příspěvek publikujete tlačítkem “Publish”.

Profil

Pokud chcete zobrazit jméno i přímení, nastavit přezdívku nebo jiné, veřejné zobrazení lze nastavit v profilu u části se jmény. Uživatelské jméno nelze změnit, proto je nastaveno jako jmenoprijmeni. Dále je vše možno změnit, ale z bezpečnostních důvodů a newsletterů doporučujeme email neměnit bez kontaktování admina.

Snad vám tento menší tutoriál pomohl a my se budeme těšit na vaše příspěvky!

Tým Písmenkářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *